logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Termosifon

Termosifonlar kendinden depolu olan ve sıcak su üretme amaçlı kullanılan cihazlardır. Termosifon deposunun etrafı, sıcak suyu uzun süre muhafaza etmek için ısıya dayanıklı yalıtım malzemesi ile izole edilmiş ve özel olarak tasarlanmıştır.Söz konusu bu cihazlar sıcak suyu üretme biçimine göre iki biçimde olmaktadır. Bunlardan birincisi sıvı veya gaz yakıt ile sıcak su elde edilen eski usul bakır termosifonlar, ikincisi ise günümüzde kullanılan ve elektrik kullanarak sıcak su elde edilen elektrikli termosifonlardır.

Bu termosifonlardan sıcak su elde edebilmek için cihazın önceden devreye sokulması gerekmektedir.Termosifonun üzerinde bulunan termostat sayesinde istenilen sabit sıcaklıkta su elde edilebilir. Avrupa standardında, uzun ömür ve hijyen vaat eden Artı Doğalgaz, verimlilik, dayanıklılık, estetik dış görünüm, izolasyon gibi ayrıcalıklara sahip olmakla birlikte sizlere kaliteli hizmet vermektedir.