logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Artı Doğalgaz Hakkında

ARTI DOĞALGAZ

HAKKIMIZDA

Bir aile olmanın bilinciyle hareket eden ve çalışma ekibini de bu düşünce doğrultusunda geliştiren şirketimiz Mustafa Basmacı tarafından 1984 yılında Alyak Kömür adıyla kurulmuştur. Faaliyetine ilk olarak Ödemiş’te başlayan firmamız, sektördeki varlığını ulaştığı başarılar ve sahip olduğu müşteri memnuniyeti ile yıllar içinde kanıtlamıştır.

Şirket, 2008 yılında Arif Basmacı ve İbrahim Basmacı’ya devredilmiş, 2016 yılına gelindiğinde ise bünyesine Artı Doğalgaz eklenmiştir. Alyak Kömür Ödemiş’te faal olmak ile birlikte, Artı Doğalgaz ile faaliyet alanını genişleten şirket Ödemiş’ten sonra İzmir ofisini Temmuz 2019’da açmıştır.

Yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam eden Artı Doğalgaz sektörde 1984 yılından bu yana kendini geliştirmeye ve kanıtlamaya devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile sizlere gününde ve zamanında hizmet verirken, mevcut çözüm ortaklarıyla birlikte başarılı işlere imza ilke edinmiştir.

Vizyon

Artı Doğalgaz doğru kalite/fiyat oranıyla ve geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefler. Firmamızın en asli hedefi profesyonel hizmet kadrosu, çağa uygun teknoloji anlayışı ve yenilikçi yapısı ile 1984 yılından bu yana elde ettiği tecrübeyi geniş kitlelere ulaştırılabilmektir.
Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak gayesinde olan şirketimiz bu noktada sektöre de değer katmayı hedeflemektedir.

Misyon

Artı Doğalgaz kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek ilerlemeyi ilke edinir.
Mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke standartlarına uygun proje çalışmalarıyla doğaya ve dünyaya uygun ilişkiler yürütmeyi benimser.

Kalite Politikamız

Artı Doğalgaz hatasız ve profesyonel çalışma ile sunduğu hizmetin kalitesini en üst düzeyde tutacaktır. İlgili yasalar dikkate alınarak ulusal ve uluslararası standartlarda sürekli gelişme gösteren tarafsız, bilimsel ve ülke şartlarına hitap eden kalite politikasını benimsemiş ve taahhüt altına almıştır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için kendini yenilemekte, dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşterilerine en uygun çözümü sunma odaklı hareket etmektedir.

Saygılarımızla,

Artı Doğalgaz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.