logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Boyler

Boyler, birincil ısı kaynağından elde edilen enerji ile sıcak su üretme ve depolama çözümlerine verilen isimdir. Kalorifer kazanı, buhar kazanı, kombi ve güneş enerjisi gibi birincil ısı kaynaklarında üretilen ısıtıcı sıvı, hijyenik sıcak su üretmekte ve depolamaktadır.

Boyler sistemi,ihtiyaca uygun olarak özelleştirilebilmektedir. Boyler desteklendiği kaynak sayısına göre ayrı olarak isimlendirilir. Tek bir ısı kaynağı ile desteklenen boylerler, tek serpantinli boylerdir. İki farklı kaynakla desteklenen boylerler, çift serpantinli boylerdir. Daha fazla kaynakla desteklenen boylerler için ise kombi boyler isimleri kullanılmaktadır. Artı Doğalgaz, müşterilerineAvrupa standardında, uzun ömür ve hijyen vaat etmektedir. Artı Doğalgaz Boyler, verimlilik, korozyona karşı dayanıklılık, estetik dış görünüm, izolasyon, ilave elektrikli ısıtıcı ile kullanabilme gibi ayrıcalıklara sahip olmakla birlikte sizlere kaliteli hizmet vermektedir.